RC-02K4020FT
MFR.Part #
RC-02K4020FT
JLCPCB Part #
C324840
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS