RC-02K2612FT
MFR.Part #
RC-02K2612FT
JLCPCB Part #
C324839
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS