RC-02K3922FT
MFR.Part #
RC-02K3922FT
JLCPCB Part #
C324824
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS