RC-02K91R0FT
MFR.Part #
RC-02K91R0FT
JLCPCB Part #
C324821
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS