RC-02K2700FT
MFR.Part #
RC-02K2700FT
JLCPCB Part #
C324790
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS