RC-02K2701FT
MFR.Part #
RC-02K2701FT
JLCPCB Part #
C324781
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS