ERF2H100M102000Y
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERF2H100M102000Y
JLCPCB Part #
C2848313
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 10uF 20mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS