KH-ZBF4000R-9P-5.08G
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-ZBF4000R-9P-5.08G
JLCPCB Part #
C2847163
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 300V 5.08mm 9 9P Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS