CMFA102J3500HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFA102J3500HANT
JLCPCB Part #
C2847136
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 1kΩ 3500K ±1% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS