ACS37030LLZATR-020B3
MFR.Part #
ACS37030LLZATR-020B3
JLCPCB Part #
C28646989
Package
SOIC-6
Description
-40℃~+150℃ 0.68mΩ 20A 3500Vrms 3V~3.6V 40ns 5MHz 66mV/A Support SOIC-6 Current Sensors ROHS