H7210-33M5R
MFR.Part #
H7210-33M5R
JLCPCB Part #
C2845072
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 120mV@(100mA) 3.3V 5.5V 500mA 60dB@(100Hz) Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS