SSP7785-3.3V
MFR.Part #
SSP7785-3.3V
JLCPCB Part #
C2845051
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 10mA 16uA 240uVrms 3.3V 450V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive ESOP-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS