BAV70E6327HTSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BAV70E6327HTSA1
JLCPCB Part #
C2843752
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 150nA@70V 200mA 250mW 4ns 80V SOT-23-3 Switching Diodes ROHS