KH-BM2.54-2P-W
MFR.Part #
KH-BM2.54-2P-W
JLCPCB Part #
C2842914
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 100mA 2 2,000 cycles 2.54mm 24V Black PC Pin Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS