ERK2GM330G18C33TH
MFR.Part #
ERK2GM330G18C33TH
JLCPCB Part #
C2842708
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18mm 33uF 400V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS