RC-02W9092FT
MFR.Part #
RC-02W9092FT
JLCPCB Part #
C321644
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS