RC-02W69R8FT
MFR.Part #
RC-02W69R8FT
JLCPCB Part #
C321600
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS