RC-02W5762FT
MFR.Part #
RC-02W5762FT
JLCPCB Part #
C321563
Description
-55℃~+155℃ 50V 57.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS