RC-02W5112FT
MFR.Part #
RC-02W5112FT
JLCPCB Part #
C321538
Description
-55℃~+155℃ 50V 51.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS