AP1501-12(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
AP1501-12(UMW)
JLCPCB Part #
C2841488
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 150kHz 3A 4.5V~40V 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS