RC-02W360JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RC-02W360JT
- JLCPCB Part #
- C321469
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 36Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS