RC-02W3403FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-02W3403FT
JLCPCB Part #
C321456
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 340kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS