RC-02W3093FT
MFR.Part #
RC-02W3093FT
JLCPCB Part #
C321438
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS