RC-02U515JT
MFR.Part #
RC-02U515JT
JLCPCB Part #
C321208
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS