RC-02U4R87FT
- MFR.Part #
- RC-02U4R87FT
- JLCPCB Part #
- C321204
- Description
- -55℃~+155℃ 4.87Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS