RC-02U335JT
MFR.Part #
RC-02U335JT
JLCPCB Part #
C321174
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS