RC-02U2404FT
MFR.Part #
RC-02U2404FT
JLCPCB Part #
C321150
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS