RC-02U1474FT
MFR.Part #
RC-02U1474FT
JLCPCB Part #
C321117
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS