RC-01W9100FT
- MFR.Part #
- RC-01W9100FT
- JLCPCB Part #
- C321083
- Description
- -55℃~+125℃ 25V 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS