RC-01W90R9FT
MFR.Part #
RC-01W90R9FT
JLCPCB Part #
C321082
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS