RC-01W9091FT
MFR.Part #
RC-01W9091FT
JLCPCB Part #
C321079
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS