RC-01W8873FT
MFR.Part #
RC-01W8873FT
JLCPCB Part #
C321076
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS