RC-01W8872FT
MFR.Part #
RC-01W8872FT
JLCPCB Part #
C321075
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS