RC-01W8201FT
MFR.Part #
RC-01W8201FT
JLCPCB Part #
C321051
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS