RC-01W6201FT
- MFR.Part #
- RC-01W6201FT
- JLCPCB Part #
- C320988
- Description
- -55℃~+125℃ 25V 50mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS