RC-01W561JT
MFR.Part #
RC-01W561JT
JLCPCB Part #
C320963
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS