RC-01W3652FT
MFR.Part #
RC-01W3652FT
JLCPCB Part #
C320869
Description
-55℃~+125℃ 36.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS