RC-01W362JT
MFR.Part #
RC-01W362JT
JLCPCB Part #
C320865
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS