RC-01W2873FT
MFR.Part #
RC-01W2873FT
JLCPCB Part #
C320807
Description
-55℃~+125℃ 25V 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS