RC-01W244JT
- MFR.Part #
- RC-01W244JT
- JLCPCB Part #
- C320781
- Description
- -55℃~+125℃ 240kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS