RC-01W222JT
MFR.Part #
RC-01W222JT
JLCPCB Part #
C320765
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS