RC-01W2103FT
MFR.Part #
RC-01W2103FT
JLCPCB Part #
C320756
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS