RC-01W203JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-01W203JT
JLCPCB Part #
C320750
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS