RC-01W201JT
MFR.Part #
RC-01W201JT
JLCPCB Part #
C320749
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS