RC-01W1800FT
MFR.Part #
RC-01W1800FT
JLCPCB Part #
C320725
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS