RC-01W1650FT
- MFR.Part #
- RC-01W1650FT
- JLCPCB Part #
- C320715
- Description
- -55℃~+125℃ 165Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS