MC-RB5.08H04C-K-0001
Extended
Manufacturer
Ningbo SUPU Elec
MFR.Part #
MC-RB5.08H04C-K-0001
JLCPCB Part #
C2839406
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 18A 1x4P 320V 4 4P 5.08mm Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS