RC-01W1370FT
MFR.Part #
RC-01W1370FT
JLCPCB Part #
C320694
Description
-55℃~+125℃ 137Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS