RC-01W12R1FT
MFR.Part #
RC-01W12R1FT
JLCPCB Part #
C320684
Description
-55℃~+125℃ 12.1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS