RC-01W1242FT
MFR.Part #
RC-01W1242FT
JLCPCB Part #
C320679
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS